متخصصان حاضر

برای هیچ کدام از متخصصان برای امروز برنامه ای تنظیم نشده است.

تخفیف ها (غیرفعال)
تخفیف دندان پزشکی

بلیچینگ

Bleaching

بلیچینگ

بلیچینگ

بلیچینگ فرآیندی است علمی که در آن تغییر رنگ دندانی به وجود آمده در اثر مصرف مواد غذایی ، سیگار و غیره را می توان از بین برد . با این روش رنگ دندان بیمار در یک جلسه یک ساعته به رنگ دلخواه که همیشه خواستار آن بوده می رسد . هدف اصلی این مرکز استفاده از جدیدترین تکنولوژی بدون ضرر برای رضایت هرچه بیشتر مراجعه کنندگان عزیز می باشد.


خدمات اصلی بلیچینگ

جرم گیری و بروساژ دندان

بلیچینگبلیچینگبلیچینگ

جرم دندان در اصل رسوبی است که روی دندان ها و لثه تشکیل می شود و نه تنها باعث ایجاد بوی بد دهان می شود بلکه رنگ و سلامت دندان ها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و می تواند به پوسیدگی آنها و بروز بیماری های لثه منجر شود. البته افرادی که زیاد چای و قهوه مصرف می کنند و سیگار می کشند زودتر دچار جرم دندان خواهند شد. بزاق دهان به صورت طبیعی دارای املاح بسیاری است که در قسمت هایی از دهان و دندان ها رسوب می کند و به مرور زمان هم میکروب های دهانی و مواد غذایی به این رسوبات اضافه می شوند. در مراحل اولیه این پلاک ها به راحتی با مسواک زدن و نخ دندان قابل حل شدن است، اما به مرور زمان به لایه ای سخت تبدیل می شود که نیاز به درمان دارد؛ یعنی این که برای از بین بردن جرم باید به دندانپزشک مراجعه و جرم گیری کنید كه در اين مركز افرادي كه جرم معمولي دارند توسط دندانپزشك عمومي و افرادي كه دچار مشكل لثه مي باشند توسط دكتر متخصص لثه( پريو) درمان ميشوند .

در هنگام جرم گیری دندانپزشک شما رسوبات رنگی و املاح ته نشین شده بر روی دندان شما را برمی دارد و در نتیجه رنگ داخلی دندان تغییری نخواهد کرد . بسياري بر اين باورند كه جرم گيري باعث آسيب به دندان ها مي شود و باعث سفيدتر شدن دندان مي شود كه اينطور نيست. در واقع جرم گیری بروساژ نوعی درمان محسوب می شود که در صورت لزوم دكتر قبل از بلیچینگ باید انجام شود .


بلیچینگ در خانه (Home Bleaching)

بلیچینگبلیچینگبلیچینگ

ابتدا قالب دهان مراجعه کننده توسط دکتر گرفته میشود . بعد از گذراندن دوره لابراتوار برای ساخت قالب که 3 4 روز زمان میبرد دندانپزشک قالب مخصوص را همراه با ژل مخصوص بلیچینگ با غلضت خیلی کم برای بیمار تهیه کرده و به بیمار تحویل میدهد تا در منزل استفاده کند .

بلیچینگ با دستگاه (Bleaching Office)

بلیچینگبلیچینگبلیچینگ


بلیچینگ با دستگاه در مقایسه با بلیچینگ در خانه بازدهی بیشتر و سریعتری دارد . این روش با استفاده یکی از جدیدترین و مجهزترین دستگاه های روز دنیا انجام میپذیرد بدین صورت که پس از قراردادن محافظ لثه و و ژل مخصوص درجه یک برندهای معتبر دنیا بر روی دندان ها ، دستگاه با اشعه یکنواخت و بدون دخالت دست دندانپزشک و یا دستیار به صورت یکنواخت توسط دستگاه به مدت 40 دقیقه بر روی دندان ها میتابد که باعث نتیجه بهتر و کم عارضه تر خواهد شد که حین کار از عینک ویژه جهت جلوگیری از تابش اشعه به چشم بیمار و دندانپزشک استفاده می شود . در پایان جلسه شما نتیجه کار را با داشتن دندان هایی 2 الی 5 درجه روشن تر مشاهده خواهید کرد.

// ![CDATA[ { "@context": "http://schema.org/", "@type": "Review", "itemReviewed": { "@type": "Thing", "name": "کیفیت بلیچینگ" }, "author": { "@type": "Person", "name": "Iman Tehrani" }, "datePublished": "1398/05/1", "reviewRating": { "@type": "Rating", "description": "کیوان لند یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای با بالاترین کیفیت محصول", "ratingValue": "5" } }

برای دریافت نوبت بلیچینگ و کسب اطلاعات بیشتر، با شماره های تماس مجتمع تخصصی دندانپرشکی فیاض بخش (۲۲۰۶۰۳۲۳ - ۲۲۰۸۴۸۳۹ - ۲۲۰۸۳۰۸۰ ) تماس بگیرید.


ویدیو

سوالات مرتبط

سوالی برای این بخش ثبت نشده است.


فیاض بخش
مجتمع تخصصی دندان پزشکی

نظرات خود را ارسال نمایید
با ما همراه باشید
در تلگرام ما را دنبال کنید