متخصصان حاضر

برای هیچ کدام از متخصصان برای امروز برنامه ای تنظیم نشده است.

تخفیف ها (غیرفعال)
تخفیف دندان پزشکی

جرم گیری بروساژ

Tooth scaling

جرم گیری بروساژ

جرم در واقع رسوبی است که روی دندان ها و لثه تشکیل می شود و نه تنها باعث ایجاد بوی بد دهان می شود بلکه رنگ و سلامت دندان ها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و می تواند به پوسیدگی آنها و بروز بیماری های لثه منجر شود. البته افرادی که زیاد چای و قهوه مصرف می کنند و سیگار می کشند زودتر دچار بدرنگی دندان خواهند شد. پس به نوعی باید جرم دندان ها را از بین ببریم بزاق دهان به صورت طبیعی دارای املاح بسیاری است که در قسمت هایی از دهان و دندان ها رسوب می کند و به مرور زمان هم میکروب های دهانی و مواد غذایی به این رسوبات اضافه می شوند. در مراحل اولیه این رسوبات به راحتی با استفاده از مسواک و نخ دندان قابل پاک شدن است، اما به مرور زمان به لایه ای سخت تبدیل می شود که نیاز به مداخلات درمانی دارد؛ یعنی این که برای از بین بردن جرم باید به دندانپزشک مراجعه و جرمگیری کنید.

جرم گیری بروساژ


برای دریافت نوبت جرم گیری بروساژ و کسب اطلاعات بیشتر، با شماره های تماس مجتمع تخصصی دندانپرشکی فیاض بخش (۲۲۰۶۰۳۲۳ - ۲۲۰۸۴۸۳۹ - ۲۲۰۸۳۰۸۰ ) تماس بگیرید.


ویدیو

سوالات مرتبط

سلام وقت بخیر

بهترین درمان برای دندان های کشیده شده ایمپلنت می باشد / در صورت نداشتن توانایی مالی با بریج و روکش جایگزین می شود که دنذان را مقاوم تر سازد نه اینکه شکننده کند. اما روکش نگهداری بیشتری نسبت به دندان معمولی می خواهد مانند نخ دندان های مخصوص روکش  زیرا اگر خوب تمیز نکنید احتمال پوسیدگی از زیر روکش وجود دارد که دندان هم از بین خواهد رفت.فیاض بخش
مجتمع تخصصی دندان پزشکی

نظرات خود را ارسال نمایید
با ما همراه باشید
در تلگرام ما را دنبال کنید